دانشکده پیراپزشکی

پیام تبریک رئیس دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه به مناسبت روز ملی فوریت های پزشکی

کد مطلب: ۱۳۵۱ | تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ ۱۳:۲۱ | تعداد بازدید: 214
دکتر معصومه غلامی
به مناسبت فرارسیدن بیست و ششم شهریور روز ملی فوریت های پزشکی، دکتر معصومه غلامی با صدور پیامی چهل و سومین سال تاسیس اورژانس را  تبریک گفت.
 
در متن این پیام آمده است:
«هر که انسانی را زندگی بخشد مانند آن است که به همه مردم زندگی بخشیده است- سوره مائده آیه 32»

فرصت نجات بخشی، احیای مصدومان، حادثه دیدگان و خدمت به بیماران فرصتی است مغتنم که خداوند بزرگ و متعال آن را به بندگان برگزیده خود اهدا می‌کند و این فرصت الهی از جانب حق تعالی به همکاران گرانقدر و پرتلاشم در فوریت‌های پزشکی و اورژانس 115 و دانشجویان این رشته هدیه شده است.
امروزه با گسترش و افزایش بروز بیماری‌ها، حوادث، سوانح و بلایا بیشتر از هرزمانی دیگر نیازمند خدمات فوریت‌های پزشکی و مراقبت‌های پیش بیمارستانی هستیم و بر خود می‌بالیم که انسان‌هایی ازخودگذشته به پشتوانه ایمان، اعتقاد، دانش، توانایی و نوع‌دوستی همواره احیاگر نفس‌های نیازمندان خدمات امدادی و فوریت‌های پزشکی هستند.
اینجانب فرصت را غنیمت شمرده و بر خود لازم می‌دانم تا از زحمات و تلاش‌های کارکنان خدوم اورژانس و فوریت‌های پزشکی و تکنسین‌های عزیز تقدیر و سالروز تأسیس اورژانس و روز ملی فوریت‌های پزشکی را خدمت همه زحمتکشان این عرصه به ویژه همکارانم در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه و دانشجویان در حال تحصیل در این رشته  تبریک عرض نموده و از خداوند متعال سرافرازی و سعادت را برایتان طلب می‌نمایم.

برچسب های خبر